O mojej firmie

What we do

We create ideas with passion! See our current works

Image
Image

Journal and educational portal for medical professionals and students. English version on www.MDcase.net

Image

Legal portal with cases for students and attorneys.

Image

International medical doctors and student forum and portal.

Firma MEDUCASE Sp. z o. o. jest kontynuatorem firmy COMVIDEO funkcjonującej na rynku Wrocławia i Polski od czerwca 1996 roku, wpisanej pod numerem 69-000092-001-0001 do  rejestru  podmiotów  prowadzących  kształcenie  podyplomowe  lekarzy z zakresu medycyny.

Celem naszym jest funkcjonowanie jako firma wspierająca edukację poprzez aktywną, kreatywną działalność w ramach GRUPY Przypadki.edu.pl obejmującej:

  •         PrzypadkiMedyczne.pl,
  •         KazusyPrawne.pl,
            MEDUCASE.eu,
  •         MedFor.me  oraz 
  •         świadczenie usług wydawniczych i edukacyjnych.

Wizją firmy jest osiągnięcie uznania i wysokiej marki jako Wydawca unikalnego w Polsce czasopisma kazuistycznego będącego zbiorem przypadków medycznych oraz jako Wydawca skomplikowanych edycyjnie, treści naukowych. 

,,Solidna Praca, Solidne Sukcesy" – To nasze motto, które przyświeca naszej działalności.

Poznaj nasz zespół

Nasz zespół składa się z wyjątkowych jednostek: trzech uzdolnionych doktorów, z których dwóch to doświadczeni chirurdzy – jeden specjalizujący się w chirurgii dziecięcej, a drugi w ortopedii. Dołącza do nich doktor Ph.D., ekspert w dziedzinie nauk technicznych i specjalista w projektowaniu publikacji DTP.

Jesteśmy zaangażowani nie tylko w praktykę medyczną, ale również w kształcenie przyszłych lekarzy i naukowców. Nasz zespół nieustannie współpracuje z młodymi talentami, uczestnicząc w programach edukacyjnych, wykładach oraz prowadząc praktyki kliniczne. Chcemy dzielić się nie tylko wiedzą teoretyczną, ale także praktycznymi umiejętnościami, wspierając rozwój kolejnych pokoleń specjalistów.

Ponadto, jesteśmy aktywni w publikowaniu prac naukowych z zakresu medycyny, prezentując rozmaite kazusy, badania i innowacje. Nasze publikacje mają na celu nie tylko podniesienie standardów opieki zdrowotnej, ale również edukację społeczności medycznej i naukowej, dzieląc się naszymi doświadczeniami oraz wnioskami wynikającymi z praktyki klinicznej."

Image

Mateusz Palczewski

Image

Wiesław Palczewski

Image

Mateusz Stolarz

To co robimy, to tworzenie z pasją ...

Nasze innowacyjne podejście do czasopisma, jako pierwszego polskiego wydawnictwa publikującego wyłącznie przypadki, spotkało się z entuzjastycznym przyjęciem w środowisku medycznym. Ogromne zainteresowanie obserwujemy zarówno ze strony czytelników, jak i autorów, którzy co kilka dni przesyłają nam nowe publikacje. To dla nas potwierdzenie, że nasza inicjatywa jest potrzebna i spełnia oczekiwania społeczności medycznej, inspirując zarówno do czytania, jak i dzielenia się wartościowymi przypadkami klinicznymi.

Firmy/Serwisy www

Adres

ul. Karpacka 18A

54-617 Wrocław

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

www: https://palczewski.pl

mob: +48 501 433 775