GRUPA FILMOWA

BOMBACLASS

ZAPRASZA!

reggae, rock, folk

ALTERNATYWA

ponad 1200 filmów

z KLUBÓW i FESTIWALI

O nas

Bombaclass to grupa filmowa z 15 letnim doświadczeniem. Specjalizujemy się przede wszystkim w realizacji koncertów muzycznych i innych wydarzeń kulturalnych. Na swoim koncie mamy ponad 500 zrealizowanych koncertów zarówno na festiwalach muzycznych oraz klubach w całej Polsce. W naszym protfolio znajdują się największe gwiazdy polskiej muzyki niezależnej jak i światowego formatu gwiazdy zagraniczne. Poprzez pasję do muzyki i ogromne doświadczenie naszej ekipy, gwarantujemy, że każde wydarzenie kręcone przez nas jest wyjątkowe. Nasza ekipa złożona jest przede wszystkim z pasjonatów muzyki, którzy stawiają przede wszystkim na jakość video, dodatkowo pracujemy z doświadczonymi dziennikarzami muzycznymi oraz fotografami, co daje wiele możliwości w rejestracji wydarzeń kulturalnych.

Od lat współpracujemy z wieloma festiwalami muzycznymi oraz organizatorami w całym kraju, a nasze video klipy często wykorzystywane są do promocji wydarzeń nie tylko w Polsce, ale także poza jej granicami.

Oferta

Przedstawiamy Państwu naszą ofertę związaną z usługami filmowania. Realizujemy:

 • filmowanie koncertów

 • filmowanie imprez plenerowych i festiwali

 • filmy promocyjne

 • teledyski

 • montaż wideo

W zależności od Państwa potrzeb jesteśmy w stanie zrealizować zlecenie na wiele sposobów. Przed skierowaniem zapytania do firmy MEDUCASE prosimy zapoznać się z działem pt. Warunki realizacji zleceń. Zapytania, zamówienia prosimy kierować:

logo_meducase_m

Papa Kris

Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image

Filmowanie koncertów

Nasza wieloletnia obecność na festiwalach i koncertach klubowych w całym kraju pozwala nam oferować kompleksową rejestrację każdego wydarzenia kulturalnego.

Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image

Filmowanie imprez plenerowych i festiwali

Muzyka wykonywana na żywo to coś w czym lubujemy się najbardziej. Świadczy o tym nasza wieloletnia obecność na festiwalach i koncertach klubowych w całym kraju.

Współpracujemy m.in. z Regałowisko Festival w Bielawie, Ostróda Reggae Festival, Reggaeland Festival w Płocku, One Love Sound Fest  we Wrocławiu, WrocLove Fest we Wrocławiu by wymienić kilka najważniejszych.

Naszą ofertę dostosowujemy indywidualnie do Państwa potrzeb. Dysponujemy wysokiej jakości sprzętem audio i video, dzięki któremu kompleksowo możemy zarejestrować każde wydarzenie kulturalne. Ponadto przez wiele lat współpracujemy z profesjonalnymi dziennikarzami muzycznymi, co pozwala nam na zrealizowanie również reportaży czy wywiadów z artystami.

Optymalna konfiguracja sprzętowa na koncerty to 3 kamery, dzięki temu montaż jest znacznie ciekawszy i bardziej efektywny. Materiał przekazany jest organizatorom wydarzenia w wybranym przez nich formacie Blu-Ray, DVD lub plik.

Image
Mamy do dyspozycji i oferujemy:
 1. Kamery FULL HD (1920x1080)

 2. Niezależna rejestracja dźwięku na rekordery audio oraz dźwięk ze stołu

 3. Możliwość rzutu obrazu z kamer na telebimy

 4. Realizajca obrazu na żywo

 5. Możliwość nagrania dźwięku na wieloślad - z późniejszą opcją na mix i mastering dźwięku.

 6. Dysponuemy również dronem

 7. Aparaty Canon EOS 5D oraz Canon EOS 700D

Image
Image
Image
Image
Image
Image

Inne usługi

Image

Firma MEDUCASE prawny reprezentant Grupy Bombaclass definiuje następujące warunki realizacji zamówienia:

 1. na podstawie Państwa zapytania o możliwość realizacji pracy, gdzie sprecyzowane są Państwa wymagania (np. ilość kamer, terminy, ...) przygotujemy wycenę pracy;

 2. uzgodniony zakres pracy, terminy oraz kosztorys usługi stanowi podstawę przygotowania przez nas Projektu Umowy;

 3. przystąpienie do realizacji zlecenia jest możliwe gdy:

 4. przyjecie zrealizowanej pracy kończy Protokół Odbioru Pracy obustronnie podpisany przez MEDUCASE i Zleceniodawcę;

 5. zapłata za zrealizowaną usługę nastąpi na podstawie  wystawionej przez MEDUCASE faktury VAT w terminie dwóch tygodni.

Filmy promocyjne

Realizujemy filmy promocyjne, które prezentują przedsięwzięcia, wydarzenia kulturalne czy sylwetki artystów. Nasze materiały zawsze kręcimy w technologii HD (1920x1080), co pozwala na wysokiej jakości obraz oraz dźwięk. Wszystkie filmy przekazujemy naszym klientom w formatach Blu-Ray, DVD oraz plikach do wykorzystania w internecie.

 1. Dysponujemy kamerami HD (1920x1080)

 2. Dysponujemy własnym oświetleniem planu zdjęciowego

 3. Niezależna rejestracja dźwięku

 4. Montaż video

 5. Przygotowanie pliku emisyjnego dla telewizji

 6. Aparaty Canon EOS 5D oraz Canon EOS 700D

Montaż wideo

Specjalizujemy się w montażu video, który możemy wykonać z przekazanych nam materiałów.

Wykorzystujemy najnowsze programy do edycji video jakie obecnie dostępne są na rynku.

Pracujemy na Apple McPro Final Cut 10 oraz Edius 7

Teledyski

Wieloletnie doświadczenie w kręceniu wydarzeń muzycznych oraz nasza pasja do muzyki sprawia, że podejmujemy się również realizacji teledysków dla zespołów.

Dysponujemy odpowiednim sprzętem, dzięki któremu możemy zrealizować wymyślony przez Państwa scenariusz. 

Podobnie jak w przypadku naszych innych działań całość wykonujemy w technologii FULL HD (1920x1080).

Filmy promocyjne

Rejestrujemy przebieg cyklicznie odbywających się konferencji naukowych, których organizatorem jest portal PrzypadkiMedyczne.pl

Jedną z relacji możecie Państwo obejrzeć klikając na  http://przypadkimedyczne.pl/transmisja.html (wymagane jest zarejestrowanie/zalogowanie na portalu).

Współpracujemy

Współpracowaliśmy z dużą ilością Zamawiających, z dużą ilością zaprzyjaźnionych z nami firm. Byli to przede wszystkim Organizatorzy konkursów muzycznych, spotkań plenerowych oraz festiwali. Poniżej zamieszczamy logotypy najbardziej znanych.

Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image

Referencje

W dziale tym zgromadzone są wybrane opinie naszych klientów, zapraszamy do lektury! Niebawem pokażemy większą ilość dokumentów oceniających nasz dorobek.

Image
Image
Image
Image
Image

COUPLE POSITIVE

COUPLE POSITIVE

poniżej krótka foto-relacja z koncertu klubowego w Klubokawiarni Mleczarnia

Wrocław, 7.01.2024

Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image

Firmy/Serwisy www

Adres

ul. Karpacka 18A

54-617 Wrocław

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

www: https://palczewski.pl

mob: +48 501 433 775